View Single Post
Old 10-25-2012, 09:11 PM   #35
Ynot
Registered User
 
Join Date: Jun 2005
Location: Rockies
Posts: 286
My Ride: 997
Extremely profitable if you can sell. There is a couple around my house that are successfully, $3 for a cupcake and most people walk out with a dozen. The box is probably the most expensive cost. Flour, sugar, water, icing are cheap. I honestly don't know how they survive. I would never spend $36 on a dozen of cupcakes.
__________________
Ynot is offline   Reply With Quote