E46 BMW Social Directory E46 FAQ 3-Series Discussion Forums BMW Photo Gallery BMW 3-Series Technical Information E46 Fanatics - The Ultimate BMW Resource BMW Vendors General E46 Forum The Tire Rack's Tire Wheel Forum Forced Induction Forum The Off-Topic The E46 BMW Showroom For Sale, For Trade or Wanting to Buy

Welcome to the E46Fanatics forums. E46Fanatics is the premiere website for BMW 3 series owners around the world with interactive forums, a geographical enthusiast directory, photo galleries, and technical information for BMW enthusiasts.

You are currently viewing our boards as a guest which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content and access many other special features. Registration is fast, simple and absolutely free so please, join our community today!

If you have any problems with the registration process or your account login, please contact contact us.

Go Back   E46Fanatics > BMW Regional Forums > Regional Forums > Europe

Europe

Reply

Thread Tools Search this Thread Rate Thread Display Modes
Old 02-18-2008, 05:37 AM   #21
robke181
Registered User

My Ride: Bmw E46 2002
Send a message via Skype™ to robke181
pas mus ziemos siais metais nera

Dealer of Wald.International, Brabus, Mansory, Tech Art, PPI, Je Design, Lumma, Lamin-x, Kahn Design, Hartge, Vorsteiner, Arden, Supersprint, Eisenmann, DTE Systems, D2 Racing, Omnicompetiition, OMP, Carlsson, Kleemann, D2Forged
robke181 is offline   Reply With Quote
Old 02-18-2008, 12:27 PM   #22
romasas
Registered User

My Ride: BMW 330ci
Send a message via Skype™ to romasas
Quote:
Originally Posted by litxus View Post
Kaip vazinejate? Zieminiemis padangomis ar ne, nes as tai vos velkuosi kai gerai pasninga. Pas mane tipo visu sezonu 245/45/17 Avon 550 M/S.
hahaha o as pirkau ir zieminius ratus ir padangas, kitaip pas mus niekaip, draudimas negaliotu, milicija puola
Old 02-18-2008, 05:10 PM   #23
litxus
Registered User

My Ride: 2000 BMW 323ci
Quote:
Originally Posted by @rt View Post
nea baik tu, kokios dar ziemines padangos as irgi su sezoninem lakstau, KUMHO 245/45/17 bet ir tos plikos.. bet cia shatuose gyvendamas tai tikrai zieminiu padangu nepirksiu, tik va pastarosios pora savaiciu biski levos buvo (prisnigo iki keliu) ..bet taigi tu cia netoli manes gyveni, Arlington Heights?

Turejau tas pacias KUMHO turbut ECSTA ASX ar kazkas tokio tokio pat dydzio, tai naujos blogiau negu originalios devetos (buvo Continental Extreme Contact). Turejau ir Sumitomo tai visai per sniega vos vos. Geriausiai pagal viska kurias megianau tai naujos AVON ir turbut geresnes Continental, bet jau mano irgi gerokai padevetos. Kai prisinigo iki keliu tai masina stume gal 4 zmones, nes niekaip is vietos nepajudejau. Istriges buvau Arlington Park traukiniu stoty Gyvenu Arlington Heights, tai turbut netoli, nes tu Palatine?

Romasas, kur tavo lakstymo pasekmiu nuotraukos? Ieskojau situose forumuose bet neradau.

Kas nors gal turit Supercharger isidejes? Mano auto daug pravaziavus, gal kad uzbaigt linksmiau reiktu kada pabandyti isidet Naudota gal kaip nors rastum uz kokius $2000.
litxus is offline   Reply With Quote
Old 02-18-2008, 05:15 PM   #24
Allure
Banned

My Ride: Is Slower Than Yours
Quote:
Turejau tas pacias KUMHO turbut ECSTA ASX ar kazkas tokio tokio pat dydzio, tai naujos blogiau negu originalios devetos (buvo Continental Extreme Contact). Turejau ir Sumitomo tai visai per sniega vos vos. Geriausiai pagal viska kurias megianau tai naujos AVON ir turbut geresnes Continental, bet jau mano irgi gerokai padevetos. Kai prisinigo iki keliu tai masina stume gal 4 zmones, nes niekaip is vietos nepajudejau. Istriges buvau Arlington Park traukiniu stoty Gyvenu Arlington Heights, tai turbut netoli, nes tu Palatine?

Romasas, kur tavo lakstymo pasekmiu nuotraukos? Ieskojau situose forumuose bet neradau.

Kas nors gal turit Supercharger isidejes? Mano auto daug pravaziavus, gal kad uzbaigt linksmiau reiktu kada pabandyti isidet Naudota gal kaip nors rastum uz kokius $2000.
Tavo vietoj tai stumciau ta masina, pas 323/328Ci subframai isluzta ir greiciu dezes (automatines) nelaiko, o nuo SC apkrovos isvis didesnes. E46 M3 atpige siuo momentu labai, uz 25k galima nebloga paimti.

Last edited by Allure; 02-18-2008 at 05:25 PM.
Allure is offline   Reply With Quote
Old 02-18-2008, 05:40 PM   #25
romasas
Registered User

Quote:

siandien idejau pora nauju foto, http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=548194

SC yra pas mus isidejas tai motora pribaige
Old 02-18-2008, 05:46 PM   #26
litxus
Registered User

Quote:
Originally Posted by Stankia View Post
Tavo vietoj tai stumciau ta masina, pas 323/328Ci subframai isluzta ir greiciu dezes (automatines) nelaiko, o nuo SC apkrovos isvis didesnes. E46 M3 atpige siuo momentu labai, uz 25k galima nebloga paimti.
Matai stumti masina kolkas nelabai apsimoka nes "Rebuilt" title ir 151,000 myliu. Nieko gero uz ja negauciau. Subframe sutvarkiau pries kelis menesius, tai gal dar karta neisluz. Greiciu deze mechanine, kolkas OK. M3 manau dar labiau atpigs, kai nauji M3 islys i gatves. Tuo paciu kokia pas tave?
Old 02-18-2008, 05:56 PM   #27
romasas
Registered User

uz 17000-20000eur jau ir LT gali pasiimt M3, nu bet seip cia nepigu.
as ir dar planuoju pora metu vazinet su saviskiu.
Old 02-18-2008, 06:25 PM   #28
litxus
Registered User

Quote:
Originally Posted by romasas View Post
uz 17000-20000eur jau ir LT gali pasiimt M3, nu bet seip cia nepigu.
as ir dar planuoju pora metu vazinet su saviskiu.
Romasai, cia praktiskai tas pats nes as irgi neseniai ziurejau tai maziau 25,000 USD nerasi. Paskutiniu metu pradejo pigti, gali ir uz 22 jau rasti. Matyt visi nori nauja M3, bet man 60,000 USD kolkas ne pagal kisene
Old 02-18-2008, 07:06 PM   #29
Allure
Banned

Quote:
Matai stumti masina kolkas nelabai apsimoka nes "Rebuilt" title ir 151,000 myliu. Nieko gero uz ja negauciau. Subframe sutvarkiau pries kelis menesius, tai gal dar karta neisluz. Greiciu deze mechanine, kolkas OK. M3 manau dar labiau atpigs, kai nauji M3 islys i gatves. Tuo paciu kokia pas tave?
Pas mane net ne BMW'as Vargsas studentas as Kiek subframe'as kainavo sutvarkyt?
Old 02-18-2008, 07:26 PM   #30
litxus
Registered User

Quote:
Pas mane net ne BMW'as Vargsas studentas as Kiek subframe'as kainavo sutvarkyt?
Siap subfreimo komplekta pirkau kazkur is sponsoriu uz mazdaug $150. Visko nenuemiau kaip kad cia forumuose raso (tipo nuimti baka vaziuokle ir t.t.). Nuemiau visa duslintuva ir dar kazka atlaisvinome ir vaziuokle nusileido siek tiek, tai uzeteko vietos prieiti suvirinti. Suvirino man pas pazystamus nemokamai, bet jei reiketu moket manau daugiau $200 tikrai nekainuotu (viska suvirino gal per pusvalandi). Tiesa, i prieki sutvirtinimu nedejau nes ten viskas kolkas tvarkoje ir atrodo labai daug darbelio prieiti. Jei pirksi BMW tai geriau pirk naujesni, nes pas senesnius visokie bajeriai
Old 02-18-2008, 07:53 PM   #31
Allure
Banned

E36 ieskau, bet nieko gero aplinkinese vietose nera, arba uzdrozti arba automatai.
Old 02-18-2008, 10:47 PM   #32
litxus
Registered User

Quote:
E36 ieskau, bet nieko gero aplinkinese vietose nera, arba uzdrozti arba automatai.
E36 M3 ar koki 328? Siaip nera labai brangus senesni E36 M3, tik tiek kad pavazinetos bus, nes jau praktiskai 10 metu masina. Dauztos neieskojai? Nes daliu tokiai masinai turebut buti pilna, netgi ir forumuose? Aisku priklauso uz kiek ieskai, jei nori pigiau tai tada turbut tik dauzta.
Old 02-19-2008, 02:33 PM   #33
Allure
Banned

Quote:
E36 M3 ar koki 328? Siaip nera labai brangus senesni E36 M3, tik tiek kad pavazinetos bus, nes jau praktiskai 10 metu masina. Dauztos neieskojai? Nes daliu tokiai masinai turebut buti pilna, netgi ir forumuose? Aisku priklauso uz kiek ieskai, jei nori pigiau tai tada turbut tik dauzta.
328is ziurinejau, geresnes kituose stateuose. M3 USA variantai nelabai nusiseke, tik 40HP daugiau negu paprastos, o islaikymas zymiai brangesnis. Is aukcionu kazkaip nejauku pirkti, neaisku kas ten joms atsitike, o remontas nepigus. Gal ant pavasario kokiu geresniu variantu atsiras, nes dabar autotrader.com stebiu jau koki menesi tai visos tos pacios
Old 02-19-2008, 02:58 PM   #34
romasas
Registered User

ooo saika jieskot sveika nusipirkt, o mes kad tik pista butu visi iesko
nu gal ne visi bet man priimtinesnis variantas dauzta. turiu galimybes taisytis ir daliu gaut
Old 02-19-2008, 04:39 PM   #35
@rt
Registered User

My Ride: BMW 328i
Send a message via Skype™ to @rt
Quote:

baik tu jau SC tai nereik..nebent jei planuoji pasilikt mashina ilgiau ir kazka daugiau su visu varikliu ir pan daryt..nes siaip jei vien tik taip SC idet tai man atrodo ilgai neprivazinesi.. va as tai krc laukiu pavasario pas mus cia chikagoj, pasirodys dileriuose e92 m3, tai nznau kaip su pinigais bus bet gal iki vasaros galo e46 m3 pasimsiu..manau kad iki metu kainos kris iki kokiu 17k doleriu
@rt is offline   Reply With Quote
Old 02-19-2008, 04:43 PM   #36
@rt
Registered User

ei Stankia, tu BMW FAN narys esi gal?
Old 02-19-2008, 05:29 PM   #37
romasas
Registered User

Quote:
baik tu jau SC tai nereik..nebent jei planuoji pasilikt mashina ilgiau ir kazka daugiau su visu varikliu ir pan daryt..nes siaip jei vien tik taip SC idet tai man atrodo ilgai neprivazinesi.. va as tai krc laukiu pavasario pas mus cia chikagoj, pasirodys dileriuose e92 m3, tai nznau kaip su pinigais bus bet gal iki vasaros galo e46 m3 pasimsiu..manau kad iki metu kainos kris iki kokiu 17k doleriu
pas mus jau e92 m3 yra vazineja po kauna ir neviena,
ooo uz17 e46 ir as pasiimciau
Old 02-19-2008, 06:00 PM   #38
@rt
Registered User

Quote:
Originally Posted by romasas View Post
pas mus jau e92 m3 yra vazineja po kauna ir neviena,
ooo uz17 e46 ir as pasiimciau
eeeeiiiiikkk..tu cia rimtai? lietuviai taip prasigyveno kol nebuvau lietuvoj ??? haha ..o cia pas mane, amerikonai atsilikeliai tik pora tu e92 m3 i visus shtatus atveze, va pirma karta taip savom akim tai tik pries pora savaiciu parodoj maciau..
Old 02-19-2008, 06:12 PM   #39
Allure
Banned

Quote:
eeeeiiiiikkk..tu cia rimtai? lietuviai taip prasigyveno kol nebuvau lietuvoj ??? haha ..o cia pas mane, amerikonai atsilikeliai tik pora tu e92 m3 i visus shtatus atveze, va pirma karta taip savom akim tai tik pries pora savaiciu parodoj maciau..
Jo vienas narys is sito Forumo, kur turejo 330ci SC, nusipirko E92 M3 Lietuvoj, prasimuse Lietuviai Amerikoj dar nepardavineja ju, pavasari/vasara pilna bus kai atvez, daug kas preorderius pries kelis metus jau padeja.
Quote:
ei Stankia, tu BMW FAN narys esi gal?
Oi ne, ne narys, kiek zinau jie tik Europoj.

Last edited by Allure; 02-19-2008 at 06:14 PM.
Old 02-19-2008, 09:03 PM   #40
litxus
Registered User

Stankia, uz kiek tu ieskai E36, nes jau dabar turbut gali rasti uz kokis $6000? Ir be to kodel E36? Privalumai tik tiek kad paprastesni ir detaliu pilna, bet naujausias E36 jau bus kokiu 9 metu. Geriau palauk E46 M3 nes kaip visi sako turetu gerokai atpigti, tai manau per forumus ar paieskojes nebrangiai paimsi.

Romasas, koki nors tuninga esi pasidares? Ta prasme ka nors varikliui, ar kazka panasaus? As bandziau ieskoti, bet kai paskaiciavau tai turbut pigiau is vis nieko nedaryti ir masina pasikeisti Koks kompas $400 (vos keli arkliai), intake'as (manau is viso nieko neduoda, tik garso daugiau), ismetimo sistema vel apie 1000, nu ir t.t., ne koks Civic kur visko yra Tuo paciu kaip tau Lietuvos keliais su 19" ratais? Romasas sakei detaliu gali gauti, tai idomumo delei kiek kainuotu 2004 BMW 330ci priekine lempa bi-xenon su auto level ir adaptive (vienu zodziu pati nusistato ir kai pasuki vaira i kaire ar i desine lempos irgi truputi pakreipia spinduli)?

@rt, 328 beginis ar automatas? Iki 17K E46 M3 tai jau sunkiai, nebent kas nors labai greitai nori atsikratyti. Jei M3 pirksi ar ziema vazinesi? As tai turbut dvieju masinu nenoreciau laikyti, tai jei isigysiu turbut teks ir ziema slidineti. O del SC, tai dar neaisku, nebent labai pigiai gauciau, ir be to kita varikli gauti turbut nebutu problema. Dauztos 323 325 neperbrangiausiai kainuoja, tai galima butu kokia nupirkti ir likusias dalis parduoti.
Reply

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules