E46 BMW Social Directory E46 FAQ 3-Series Discussion Forums BMW Photo Gallery BMW 3-Series Technical Information E46 Fanatics - The Ultimate BMW Resource BMW Vendors General E46 Forum The Tire Rack's Tire Wheel Forum Forced Induction Forum The Off-Topic The E46 BMW Showroom For Sale, For Trade or Wanting to Buy

Welcome to the E46Fanatics forums. E46Fanatics is the premiere website for BMW 3 series owners around the world with interactive forums, a geographical enthusiast directory, photo galleries, and technical information for BMW enthusiasts.

You are currently viewing our boards as a guest which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content and access many other special features. Registration is fast, simple and absolutely free so please, join our community today!

If you have any problems with the registration process or your account login, please contact contact us.

Go Back   E46Fanatics > BMW Regional Forums > Regional Forums > Europe

Europe

Reply

Thread Tools Search this Thread Rate Thread Display Modes
Old 02-19-2008, 09:28 PM   #41
litxus
Registered User

My Ride: 2000 BMW 323ci
Ei parasykit kokia diziausia bauda gavote ir kokia suma?
litxus is offline   Reply With Quote
Old 02-19-2008, 11:50 PM   #42
@rt
Registered User

My Ride: BMW 328i
Send a message via Skype™ to @rt
Quote:
Originally Posted by Stankia View Post
Jo vienas narys is sito Forumo, kur turejo 330ci SC, nusipirko E92 M3 Lietuvoj, prasimuse Lietuviai Amerikoj dar nepardavineja ju, pavasari/vasara pilna bus kai atvez, daug kas preorderius pries kelis metus jau padeja.

Oi ne, ne narys, kiek zinau jie tik Europoj.
ai tiksliai, nepastebejau kad ir tu cia chikagoj gyveni.. as ten bmwfan foruma uzsiregistravau, galvojau kad ten lengva istot pas juos, as jiems siuliau man atrodo pradet cia, bmwfan narius shtatuose, bet jiem nelabai patiko mano pasiulymas ....tai ka..reik i lietuva vaziuot atgal
@rt is offline   Reply With Quote
Old 02-20-2008, 12:07 AM   #43
@rt
Registered User

Quote:
Originally Posted by litxus View Post

@rt, 328 beginis ar automatas? Iki 17K E46 M3 tai jau sunkiai, nebent kas nors labai greitai nori atsikratyti. Jei M3 pirksi ar ziema vazinesi? As tai turbut dvieju masinu nenoreciau laikyti, tai jei isigysiu turbut teks ir ziema slidineti. O del SC, tai dar neaisku, nebent labai pigiai gauciau, ir be to kita varikli gauti turbut nebutu problema. Dauztos 323 325 neperbrangiausiai kainuoja, tai galima butu kokia nupirkti ir likusias dalis parduoti.
sitas kur dabar 328i turiu tai automatas..jau beginio pasiilgau .bet pamatysi, iki ateinancios vasaros galo e46 m3 uz 17k tai tikrai paimt bus galima..jau dabar, padrozta aishku, bet vistiek uz kokia 20k galima paimt.. o dvieju mashinu tai tikrai nepirksiu, jau geriau ziemai nusipirksiu jei ka kokius levus ratus kad nesulauzyt geru ir nieko ten tam bmw'ui neatsitiks..cia taigi pas mus shtatuose, dar ir ne su tokiom auto visi vazineja ziemos metu.. o del SC tai net negalvok man atrodo, pasitaupyk $$$ ir pirkis M3 ..ir poto eisim gonkiu cia prie Shaumburgo ant 290-to greitkelio
Old 02-20-2008, 12:18 AM   #44
@rt
Registered User

Quote:
Ei parasykit kokia diziausia bauda gavote ir kokia suma?
275 zaliu.. variau praeitais metais i Wiskonsina nakti ir mentas pasislepes uz tilto sedejo..o anti-radaras per velai pypset pradejo ...bet cia dar nieko istikro, mane uzpraeita 6tadieni pagavo mentas vaziuojanti ir pas mane shiaip teises suspenduotos, tai supakavo mane, i mentine isveze ir masina nutempe.. 100 baksu uz paleidima + 150 uz masinos nutempima + dabar laukiu teismo kovo 10 + ir vargshas mano bmw'as jau dvi savaites vienoj vietoj stovi...va cia tai "bauda"
Old 02-20-2008, 12:38 AM   #45
litxus
Registered User

daugiausiai esu sumokejes $750 su viskuo. Ant 112 I-355 su lazeriu nusove. Vienu zodziu nieko gero, turejau sumoketi advokatui $150, po to baudos $600 ir dar community service 40 valandu atidirbti. Geriau kad taip tau neatsitiktu, be to koki advokata naudoji? Pora kartu esu megines su rusu Cepovu saika, tai kol nera rimtu problemu OK, bet jei kas rimtesnio tai sh. Su suspendutom geriau nesivazinek, tvarkykis kad normaliai butu nes prie kokio sh prisknis (kaip uz kokia perdegusia lempa) ir vel i mentine ir vel uz masina ir t.t. Neapsimoka. As kiek pinigu mentams esu isleides, tai turbut tureciau kokia M3 su naujausia anti radaru ir dzameriu sistema
Old 02-20-2008, 01:56 AM   #46
@rt
Registered User

Quote:
daugiausiai esu sumokejes $750 su viskuo. Ant 112 I-355 su lazeriu nusove. Vienu zodziu nieko gero, turejau sumoketi advokatui $150, po to baudos $600 ir dar community service 40 valandu atidirbti. Geriau kad taip tau neatsitiktu, be to koki advokata naudoji? Pora kartu esu megines su rusu Cepovu saika, tai kol nera rimtu problemu OK, bet jei kas rimtesnio tai sh. Su suspendutom geriau nesivazinek, tvarkykis kad normaliai butu nes prie kokio sh prisknis (kaip uz kokia perdegusia lempa) ir vel i mentine ir vel uz masina ir t.t. Neapsimoka. As kiek pinigu mentams esu isleides, tai turbut tureciau kokia M3 su naujausia anti radaru ir dzameriu sistema
tai jo, dabar jau noriu ar nenoriu, teks nemazai pinigu ismest..penktadieni varysiu su advokatu susitikt, kazkoks rusas man atrodo.
Old 02-20-2008, 02:15 AM   #47
romasas
Registered User

My Ride: BMW 330ci
Send a message via Skype™ to romasas
[QUOTE=litxus;7437840]Stankia, uz kiek tu ieskai E36, nes jau dabar turbut gali rasti uz kokis $6000? Ir be to kodel E36? Privalumai tik tiek kad paprastesni ir detaliu pilna, bet naujausias E36 jau bus kokiu 9 metu. Geriau palauk E46 M3 nes kaip visi sako turetu gerokai atpigti, tai manau per forumus ar paieskojes nebrangiai paimsi.

Romasas, koki nors tuninga esi pasidares? Ta prasme ka nors varikliui, ar kazka panasaus? As bandziau ieskoti, bet kai paskaiciavau tai turbut pigiau is vis nieko nedaryti ir masina pasikeisti Koks kompas $400 (vos keli arkliai), intake'as (manau is viso nieko neduoda, tik garso daugiau), ismetimo sistema vel apie 1000, nu ir t.t., ne koks Civic kur visko yra Tuo paciu kaip tau Lietuvos keliais su 19" ratais? Romasas sakei detaliu gali gauti, tai idomumo delei kiek kainuotu 2004 BMW 330ci priekine lempa bi-xenon su auto level ir adaptive (vienu zodziu pati nusistato ir kai pasuki vaira i kaire ar i desine lempos irgi truputi pakreipia spinduli)?

seip nieko nezadu daryt, sakau metus pusantru dar pavazinesiu ir iskosiu m3 e46. fara 2400lt komplektas, nenaujos bet ledu ledas.
ooo bauda gal 300 lt. uz greiti [susitariau]
a del r19 nezinau man nemaisao, gal kad paprates jau, su e38 ir su r19 vazinejau, kazkaip man gerai
Old 02-20-2008, 08:17 PM   #48
litxus
Registered User

@rt, paskutiniu metu naudojausiu siuo advokoato paslaugomis http://www.dupageduidefense.com/ , bet kazkodel raso kad tik dupage county. Vienintelis, kuris neveluodavo i teisma ir uz datos perkelima neimdavo saibu. Teismo rumuose pazysta visus teisejus, tai jei ka gerai prisidirbes pas normalesni perkelia. Be to uz ka supendavo? Turejai bent jau 3 baudas gauti.

Romasas, 2400LT tai kazkur $1000, pas mus naudotos gerokai pigiau. Nesenai pirkau komplekte kaires puses su lemputem ir kompais uz $480. Kai per Lietuva klausiau tai sake kazkur apie 500 euru, bet turbut be jokiu kompu. Be to 300Lt tai jega, cia susitarti neimanoma

Last edited by litxus; 02-20-2008 at 08:21 PM.
Old 02-20-2008, 08:29 PM   #49
@rt
Registered User

Quote:
@rt, paskutiniu metu naudojausiu siuo advokoato paslaugomis http://www.dupageduidefense.com/ , bet kazkodel raso kad tik dupage county. Vienintelis, kuris neveluodavo i teisma ir uz datos perkelima neimdavo saibu. Teismo rumuose pazysta visus teisejus, tai jei ka gerai prisidirbes pas normalesni perkelia. Be to uz ka supendavo? Turejai bent jau 3 baudas gauti.
nu ok, paziuresiu..man suspendavo uz greicio virshijimo baudas.. dekui
Old 02-21-2008, 01:09 AM   #50
Allure
Banned

My Ride: Is Slower Than Yours
Quote:
Stankia, uz kiek tu ieskai E36, nes jau dabar turbut gali rasti uz kokis $6000? Ir be to kodel E36? Privalumai tik tiek kad paprastesni ir detaliu pilna, bet naujausias E36 jau bus kokiu 9 metu. Geriau palauk E46 M3 nes kaip visi sako turetu gerokai atpigti, tai manau per forumus ar paieskojes nebrangiai paimsi.
Jo uz 6k galima rasti, bet bus koki 100k pralekes maziausiai. Va ivedu i autotrader.com 50miles spinduliu nuo mano zipo, ismeta tik viena:

http://www.autotrader.com/fyc/search...sfyc=&systime=

Del E46 M3 gal ir gerai sakai, bet nemanau, kad kainos jo maziau 20k nukris kadanors, visgi legendine masina E36 noriu nes jos islaikymas nera ypatingai brangus, e46 butu gaila draskyti po miesta, o su
E36 ir kada i koki track eventa nulekti pora ratuku apsukti.

As net nepamenu kokia bauda esu gaves didziausia, bet karta pagavo kai greitis triple digit ribuose buvo Tai gavau eiti i kazkokius kursus, kad neliktu jokiu recordu.

Last edited by Allure; 02-21-2008 at 01:16 AM.
Allure is offline   Reply With Quote
Old 02-21-2008, 08:14 AM   #51
@rt
Registered User

Quote:
Originally Posted by Stankia View Post
Del E46 M3 gal ir gerai sakai, bet nemanau, kad kainos jo maziau 20k nukris kadanors, visgi legendine masina E36 noriu nes jos islaikymas nera ypatingai brangus, e46 butu gaila draskyti po miesta, o su
E36 ir kada i koki track eventa nulekti pora ratuku apsukti.
hahaha...jo sutinku "legendine" mashina e46 m3 yra, man istikro net naujas e 92 m3 nepatinka kaip e46 m3..vistiek man e46 nagliausias yra ...o kad e36 padraskymui tai ir as pirkciau, bet kad cia shtatuose viskas sudetingiau, perdaug nepridraskysi, tuoj kaimynai amerikonai mentus iskvies ..nebent kaip sakai i track kada islekt
Old 02-21-2008, 12:48 PM   #52
romasas
Registered User

Quote:
Originally Posted by @rt View Post
hahaha...jo sutinku "legendine" mashina e46 m3 yra, man istikro net naujas e 92 m3 nepatinka kaip e46 m3..vistiek man e46 nagliausias yra ...o kad e36 padraskymui tai ir as pirkciau, bet kad cia shtatuose viskas sudetingiau, perdaug nepridraskysi, tuoj kaimynai amerikonai mentus iskvies ..nebent kaip sakai i track kada islekt
pas mus gali pist gaza kiek norisi, va vakar buvau pas bmwfan nu visiskai uzskaitau as juos su e30 taip driftinga duoda saika kad nax nax.
o del faru tai idomei, geos kainos tada pas jus . va as is ebay pirkau m3 groteles i starnus [ kaip oem bet replika] ir seip dar visokiu smulkmenu. tai 100usd. o pas mus viena grotele 100 eur
Old 02-21-2008, 01:45 PM   #53
@rt
Registered User

Quote:
Originally Posted by romasas View Post
pas mus gali pist gaza kiek norisi, va vakar buvau pas bmwfan nu visiskai uzskaitau as juos su e30 taip driftinga duoda saika kad nax nax.
o del faru tai idomei, geos kainos tada pas jus . va as is ebay pirkau m3 groteles i starnus [ kaip oem bet replika] ir seip dar visokiu smulkmenu. tai 100usd. o pas mus viena grotele 100 eur
jo zinau, ten chebra su e30-tais visokiu bajeriu parodo..o pas mus shiaip per koki ebay tai beleka galima pigiau nusipirkt negu lietuvoj.
Old 02-21-2008, 03:25 PM   #54
litxus
Registered User

Santkia, nebent tau labai patinka E36, bet surasti nedaug pravaziavusia bus nelengva (visgi 9 metai). Aisku, turbut gali surasti kokia E36 M3 kaip leda uz kokius $14,000 ar panasiai. E36 M3 gal ir legendine masina, bet nemanau kad tai kokia legendine kaip 93-98 Toyota Supra, kurios ir dabar kainuoja nemazai.

@rt, sutinku kad E46 atrodo "naglai", nes E92 pradeda labiau priminti tokias masinas kaip Lexus, Acura ar Infiniti. E46 M3 vienas minusas tai tas kad tiem kas nezino "panelem", tai jie visi tokie patys

Romasas, kur jus ten driftinate? Kokiam priemestyje ar kaime, o gal i trasa islekiate? Be to ar jau pradejo masinas atimineti is prigerusiu vairuotoju?
Old 02-21-2008, 03:36 PM   #55
romasas
Registered User

Quote:
Santkia, nebent tau labai patinka E36, bet surasti nedaug pravaziavusia bus nelengva (visgi 9 metai). Aisku, turbut gali surasti kokia E36 M3 kaip leda uz kokius $14,000 ar panasiai. E36 M3 gal ir legendine masina, bet nemanau kad tai kokia legendine kaip 93-98 Toyota Supra, kurios ir dabar kainuoja nemazai.

@rt, sutinku kad E46 atrodo "naglai", nes E92 pradeda labiau priminti tokias masinas kaip Lexus, Acura ar Infiniti. E46 M3 vienas minusas tai tas kad tiem kas nezino "panelem", tai jie visi tokie patys

Romasas, kur jus ten driftinate? Kokiam priemestyje ar kaime, o gal i trasa islekiate? Be to ar jau pradejo masinas atimineti is prigerusiu vairuotoju?

seip kaune driftinam taikos prospekto gale, ten uz auto turgaus jei zinai i trasa lekciau bet cia pas visus nekas su LT o vienam ar dviese moket tai kazkaip ir nepigei gaunas. e46 gaila man lauzyt, cia su draugu darom toki projekta i e36cupe, V12 5.4 motora dedam su M5 mechanke deze nu aisku LSD 80% ir t.t.

jo jau atimineja, is girtu, tu kas be teisiu vazineja, bet neant visai kol baudos nesumokejai, sumoki ir tada atiduoda. va pazystamas toks usa gyveno ilgai ir turejo ten teises, gryzo i LT ir pamete tas teses, vaziavo su e36 be teisiu ir ateme
Old 02-21-2008, 04:13 PM   #56
@rt
Registered User

Quote:
seip kaune driftinam taikos prospekto gale, ten uz auto turgaus jei zinai i trasa lekciau bet cia pas visus nekas su LT o vienam ar dviese moket tai kazkaip ir nepigei gaunas. e46 gaila man lauzyt, cia su draugu darom toki projekta i e36cupe, V12 5.4 motora dedam su M5 mechanke deze nu aisku LSD 80% ir t.t.

jo jau atimineja, is girtu, tu kas be teisiu vazineja, bet neant visai kol baudos nesumokejai, sumoki ir tada atiduoda. va pazystamas toks usa gyveno ilgai ir turejo ten teises, gryzo i LT ir pamete tas teses, vaziavo su e36 be teisiu ir ateme
tai ka jus ten reaktyvini bmw'a darot ..bus visu laiku greiciausias e36 ..e klausyk o kaip buna kai tipo pagauna be teisiu, gauni baudos, tave palieka ant gatves, ir patys mentai nuvaziuoja su tavo mashina tipo??
Old 02-21-2008, 04:17 PM   #57
@rt
Registered User

bet jei perdaug atpigs e46 m3 tai irgi levai bus..pripirks cia visokiem patsukam tevai tu m3..bus neidomu jei pilnos gatves vvazines
Old 02-21-2008, 04:19 PM   #58
romasas
Registered User

Quote:
tai ka jus ten reaktyvini bmw'a darot ..bus visu laiku greiciausias e36 ..e klausyk o kaip buna kai tipo pagauna be teisiu, gauni baudos, tave palieka ant gatves, ir patys mentai nuvaziuoja su tavo mashina tipo??
ne neraktyvini , esu rades inete padarytu pora bet su senu motoru dar su 5.0l
o sitas is e38 99m jau 5.4. nu pasidarys paziuresim.

ne duoda baidos, daba bauda man rods 3000-4000lt. atvaziuoja evakuatorius uzsikrauna tovo auto ir issiveza, o tu lieki ant gatves
Old 02-21-2008, 04:26 PM   #59
@rt
Registered User

Quote:
ne neraktyvini , esu rades inete padarytu pora bet su senu motoru dar su 5.0l
o sitas is e38 99m jau 5.4. nu pasidarys paziuresim.

ne duoda baidos, daba bauda man rods 3000-4000lt. atvaziuoja evakuatorius uzsikrauna tovo auto ir issiveza, o tu lieki ant gatves
praneshk kaip visas procesas ten bus tuo bmw'u..idomu bus pazet ka jus ten pagaminsit..nu o tokia dar bauda apsurdishka duodami, tai tie asilai dar turetu zmogu bent jau iki namu davezt..kazkoks bardakas ten toj lietuvoj del tokiu nesamoniu
Old 02-21-2008, 04:31 PM   #60
romasas
Registered User

Quote:
praneshk kaip visas procesas ten bus tuo bmw'u..idomu bus pazet ka jus ten pagaminsit..nu o tokia dar bauda apsurdishka duodami, tai tie asilai dar turetu zmogu bent jau iki namu davezt..kazkoks bardakas ten toj lietuvoj del tokiu nesamoniu
seip gal bet tu neisivaizduoji kiek girtu vazineja, gal ir gerai kad ivare tokia tvarka.
matai cia del nezimiu nusiziangimu visi susitart gali , o jei jau girtas ar be teisiu tada jau rukai kaip turi but

o su bmw v12 gal sita vasara ir pabaigsim. nu imesiu foto kai bus

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules